Ruben lampa wisząca 3-punktowa złoty szczotkowany 107883
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z metalowymi kloszami w kształcie tub. Elementy metalowe wykończone w kolorze szczotkowanego złota. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Długość x szerokość | 85 cm x 7 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 40 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 7 cm |
| Waga | 4,5 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | złoty szczotkowany |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 