Vinz kinkiet obrazowy 2-punktowy czarny 45299/02/30
towar niedostępny
Opis
Kinkiet obrazowy 2 punktowy z możliwością regulacji położenia źródła światła za pomocą specjalnego przegubu. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Ta lampa obrazowa Vinz stanowi dodatkowe źródło światła dla Twoich zdjęć, grafik i obrazów.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 36 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 19 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 3 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 36 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 