Argos LED lampa wisząca 1-punktowa chrom R32361106
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe wykończone w chromie. Jasność oprawy można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła. Oprawa nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 28W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | 3-stopniowa regulacja jasności przy pomocy włącznika światła |
| Strumień świetlny | 3500 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 105 cm x 34 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 