Ring Luxury 70 LED lampa wisząca 1-punktowa MSE010100170
towar niedostępny
Opis
Błyszcząca złota lampa w kształcie koła zawieszona na 3 linkach. Oprawa wykonana z błyszczącej stali, z listwa ledową świecącą od dołu. Wysokość lampy można regulować.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 45 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 70 cm |
| Wysokość | 300 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 7 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 8 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty/mosiężny |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal, tworzywo sztuczne |


by 