Perano lampa wisząca 8-punktowa mosiądz/satynowy PND-4215-8A-HBR-SAT
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 8 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w klasyczne jak i nowoczesne wnętrza nadając im wyjątkowego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 62 cm |
| Wysokość | 72 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | satynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 