Cordel lampa wisząca 4-punktowa mosiądz 34-01559
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 32 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 52 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm, 15 cm |
| Waga | 3,8 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty mosiądzowany |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 