Pasteri żyrandol 3-punktowy czarny 31-01351
towar niedostępny
Opis
Żyrandol 3 punktowy z beżowym abażurem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 32,5 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 22,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 32,5 cm |
| Waga | 0,94 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | beżowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina + PCV |


by 