Origami LED lampa wisząca 3-punktowa biała MOD163PL-L38W4K1
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze białym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 48W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2300 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Waga | 2,75 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 