Olivier LED lampa wisząca 2-punktowa biała AZ5108
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Świeci góra/dół. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym szczotkowanym. Możliwość regulacji wysokości. OLIVIER 120 3000K DIMM (10W+40W) WH to rozwiązanie niezmiernie praktyczne i stylowe, pozwalające na efektowne doświetlenie różnych przestrzeni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 50 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2700 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 118 cm x 3,5 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 118 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 