Rossi lampa stołowa 2-punktowa czarna/grafitowa 875/LN2
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 2 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze transparentnym grafitowym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Seria ROSSI wprowadza w pomieszczeniu niepowtarzalny nastrój, czyni wnętrze wyjątkowym i przytulnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 