Reflektor spot LED do szyny magnetycznej SLIM 18W/3000K czarny
towar niedostępny
Opis
Reflektor spot LED z regulowanym położeniem źródła światła do szynoprzewodu magnetycznego SLIM firmy Syntron w kolorze czarnym o mocy 18W i ciepłej barwie światła. Lampa wpinana jest do szyny i możemy ją swobodnie przesuwać po całej długości szynoprzewodu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 48 V DC (poprzez zasilacz) |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1440 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 5,5 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |


by 