Unar D49,5 plafon 1xLED/36W biały 79185/50/31
towar niedostępny
Opis
Plafon 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Oprawa wykończona w kolorze białym. LED zintegrowany ściemnialny (3-stopniowy) -nie współpracuje z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem typowego łącznika ściennego |
| Strumień świetlny | 2650 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 49,5 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Waga | 1,85 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 