Elipsa lampa wisząca 1xE14 grafit 61248
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze transparentnym grafitowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze grafitowym (połysk). Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 18 cm x 15 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | grafitowy połysk |
| Kolor klosza / abażura | transparentny grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 