Constantinople lampa wisząca 12xG9 złota P0567-12A-2GAC
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa wisząca 12 punktowa z kloszem wykonanym z przezroczystych szklanych pałeczek. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Idealnie pasuje do eleganckich i nowoczesnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 12-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60,9 cm |
| Wysokość | 61-176 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 