Focus lampa sufitowa 3xLED/20W chrom 20023-3CCH
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w chromie. Regulowana temperatura barwowa światła dzięki trzem dostępnym opcjom: 3000K, 4000K i 6000K. To świetne rozwiązanie na przytulny nastrój w salonie, jasne oświetlenie w kuchni lub bardziej neutralne światło w sypialni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 20 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 