Karo lampa wisząca 5xG9 czarna/złota 10303
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze szklanymi białymi kloszami w dwóch rozmiarach (12 cm - 3 szt. ; 16 cm - 2 szt.). Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i industrialne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 48 cm |
| Wysokość | max. 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm i 16 cm |
| Waga | 4,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 