Aqua D40 plafon LED IP54/36W biały 6902
towar niedostępny
Opis
Plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED od spodu przysłoniętym tworzywem sztucznym o podwyższonym stopniu ochrony przed wilgocią IP54. Jasność świecenia plafonu można regulować 3-stopniowo (100%, 50%, 17%) za pomocą typowego włącznika światła. Dodatkowo dzięki zastosowaniu przełącznika, znajdującego się w środku lampy, można wybrać jedną z trzech opcji barwy światła - 3000K, 4000K lub 6500K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 4080 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 2,9 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 