Tonga kinkiet 1xLED/9W czarny/złoty WL-26374-9W-3K-BK-GD
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 640 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12,3 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 