Rye lampa stołowa 1xE27 antyczny mosiądz/granatowa EU84631AZ
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z aksamitnym granatowym (od spodu złotym) abażurem. Metalowa podstawa wykonana w kolorze antycznego mosiądzu. Niezależnie od tego, czy umieścisz ją w sypialni, salonie ta lampa z pewnością zrobi wrażenie na Twoich gościach.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | całkowita wys. 70 cm |
| Waga | 1,28 kg |
| Kolor konstrukcji | antyczny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | granatowy (od spodu złotym) |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, tkanina |


by 