Mila kinkiet 3xG9 czarny ML0336
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 3 punktowy z kloszami w kształcie kuli o różnej średnicy.. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Lampa nada naszemu wnętrzu wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 9 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 23 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 19 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość klosza / abażura | większy 12 cm, mniejszy 10 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 