Campania lampa wisząca 1xE27 złota/transparentny ML0343
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym, cieniowanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym matowym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno do nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza nadając mu wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 37 cm - 157 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 31 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm |
| Waga | 1,8 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty matowy |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 