Lopus lampa wisząca 1xGU10 aluminium PND-48930-1-ALU
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem w kolorze aluminium. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Prosta forma lampy sprawia, że idealnie pasuje do każdego wnętrza. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 5,4 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 30 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,4 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | aluminium |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal, aluminium |


by 