Nauti lampa wisząca 3xG9 multikolor PND-37482-3V-MLTI
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym, niebieskim, pomarańczowym, różowym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 75 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + niebieski + pomarańczowy + różowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 