Girlanda świetlna ogrodowa solarna 100xLED/10 m
towar niedostępny
Opis
Girlanda ogrodowa solarna idealnie nadająca się do ogrodu czy na taras tworząc atmosferę do wypoczynku. Odporność na wnikanie wilgoci wynosi IP44. Girlanda posiada 100 wbudowanych diod (barwa światła - ciepła 3000K). Długość girlandy z diodami - 10 m + 2 m kabla z panelem solarnym i szpikulcem do wbicia w ziemię. Produkt świeci się na 100% jasności po wykryciu zmierzchu.
Czas ładowania na pełnym słońcu: ok. 6-8 godzin
Czas pracy: max. 8 godzin
Uwaga - z tyłu panelu solarnego znajduje się przełącznik: F - światło migające, OFF - wyłączenie świecenia, S - światło stałe.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 100-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | akumulator 2V 600 mAh ładowany poprzez panel solarny |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 360 stopni |
| Strumień świetlny | 30 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | Długość girlandy z diodami - 10 m + 2 m kabla z panelem solarnym |
| Kolor konstrukcji | przezroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 