Modesto D29,5 lampa wisząca 1xGU10 czarna 10160
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z drucianym kloszem. Całość lampy wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Prosta forma lampy sprawia, że idealnie pasuje do każdego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 29,5 cm |
| Wysokość | 165 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 17 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 29,5 cm |
| Waga | 1,08 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal |


by 