Melody lampa stołowa 1xE27 bursztynowa/brązowa 5986
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z abażurem wykonanym z juty kolorze brązowym. Szklana podstawa o klasycznym owalnym kształcie w kolorze bursztynowym. Melody idealnie uzupełni Twoją aranżację, dodając jej piękna i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Kolor konstrukcji | bursztynowy + czarny |
| Kolor klosza / abażura | juta - brązowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, szkło, tkanina |


by 