Modesto D16 lampa wisząca 1xGU10 czarna/jasne drewno 10155
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z drucianym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym, elementy drewniane w kolorze jasnego drewna. Możliwość regulowania wysokości. Prosta forma lampy sprawia, że idealnie pasuje do każdego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 16 cm |
| Wysokość | 170 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 16 cm |
| Waga | 0,45 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + drewno (kolor jasne drewno) |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal, drewno |


by 