Esme lampa wisząca 4xE27 czarna/multikolor 4795
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze grafitu, topazu i transparentnym. Rodzina lamp ESME to połączenie elegancji i nowoczesności. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4 -punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 87 cm x 30 cm |
| Wysokość | 175 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm, 25 cm, 18 cm |
| Waga | 4,4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy, topazowy, transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 