Lungo lampa wisząca 3xGU10 czarna/złota ST-10047P-3
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z metalowymi kloszami w kształcie tub. Oprawa wykończona w kolorze czarno-złotym. Możliwość regulowania wysokości (w zestawie 3 metalowe rurki). Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 135 cm |
| Wysokość | 33 cm - 135 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 