Milky Drop lampa wisząca 10xG9 złoty szczotkowany MP0097-10
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ze szklanymi kloszami w kształcie kuli o różnej średnicy. Elementy metalowe wykończone w kolorze szczotkowanego złota. Możliwość regulowania wysokości (w zestawie 3 rurki o długości 50 cm, 30 cm, 15 cm). Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 10-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 120 cm |
| Wysokość | 44 - 124 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak (3 rurki :50cm, 30cm, 15cm) |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm / 8 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 