Modern Orchid lampa wisząca 6xE27 złota/transparentny ST-1232-6 gold transparent
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym matowym. Lampa swoim kształtem przypomina rozłożyste gałęzie orchidei. Możliwość regulowania wysokości (w zestawie 3 rurki 50cm, 30cm, 20cm).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 130 cm |
| Wysokość | 53,5 - 132,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 17 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty matowy |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 