Nordic Woody lampa wisząca 1xE27 biała/naturalny ST-5097A
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym, białym kloszem. Drewniane elementy wykończone w kolorze naturalnym. Możliwość regulowania wysokości. Idealnie wkomponuje się w nowoczesne i skandynawskie wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 32 cm - 232 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 35 cm |
| Kolor konstrukcji | drewno (kolor naturalny) |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 