Ninja lampa wisząca 3xE27 czarna/multikolor 44415/03/99
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z kloszami wykonanymi z betonu dekoracyjnego, z których każda ma swój własny design. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Oprawa doskonale sprawdza się zarówno w domu rustykalnym, jak i nowoczesnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | podsufitka 25 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 5,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | różowy + szary+ żółty |
| Osłona źródła światła | beton |
| Materiał | metal, beton |


by 