Ninja lampa wisząca 1xE27 czarna/żółta 44415/13/34
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z kloszem wykonanym z betonu dekoracyjnego w kolorze żółtym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości. Oprawa doskonale sprawdza się zarówno w domu rustykalnym, jak i nowoczesnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 15,5 cm x 11,5 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 26,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15,5 cm |
| Waga | 1,85 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | żółty |
| Osłona źródła światła | beton |
| Materiał | metal, beton |


by 