Sticks lampa wisząca 6xG9 złota ST-1001-6 gold
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa w kolorze złotym o asymetrycznym kształcie z możliwości regulacji ramion na wielu płaszczyznach. Klosze w kształcie rurek wykonany z mlecznego, satynowego szkła. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza. Wysokość lampy jest zależna od zastosowania rurki danej długości(w zestawie 50cm/30cm/20cm) oraz ustawienia ramion.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 80 cm - 134 cm |
| Wysokość | 63 cm - 142, 5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 