Amiria lampa wisząca 1xE27 czarna/złoty PND-28612-GD-AMB
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym, bursztynowym kloszem osłoniętym złotym kloszem drucianym. Oprawa wykończona w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 17,5 cm |
| Wysokość | 102 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty + bursztynowy |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 