Ganti lampa wisząca 3xLED/20W mosiądz/biały PND-34362-9-HBR-OPAL
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze szklanymi kloszami w środku ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 20 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2170 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 31 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 