Artemis kinkiet LED L60/13,8W/4000K/IP44 czarny ML1019
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Kinkiet posiada podwyższoną klasę szczelności IP44 z przeznaczeniem do łazienki. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każe wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Strumień świetlny | 950 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 60 cm |
| Długość x szerokość | 7 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 