Zara lampa wisząca 4xE14 satyna nikiel FE-ZARA4-L
towar niedostępny
Opis
Kolekcja Zara łączy w sobie współczesny design z tradycyjnymi krzywiznami. Kwadratowe elementy metalowe, przypominające mozaikę, zostały ręcznie spawane, nadając każdej lampie unikalny wzór. Delikatny, prawie przezroczysty wewnętrzny abażur wykonany z srebrnej organzy subtelnie zmiękcza światło, nadając całości gustownego blasku. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 61 cm |
| Wysokość | 233,2 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 73,2 cm |
| Kolor konstrukcji | satyna nikiel |
| Kolor klosza / abażura | satyna nikiel |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal + szkło + tworzywo sztuczne |


by 