Iliso lampa wisząca 1xLED/10W czarna PL0148
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Oprawa posiada szklany biały klosz. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| Strumień świetlny | 650 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | max. 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 8 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 