Fengari lampa wisząca 1xE14 antyczny mosiądz/bursztynowa 108763
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze bursztynowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze antycznego mosiądzu. Możliwość regulacji wysokości. Idealna propozycja do pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | długość przewodu 150 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 53,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 35 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | antyczny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 