Tazza lampa wisząca 1xE27 czarna 108772
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym drucianym kloszem. Całość wykończona w kolorze czarnym. Idealnie wpasuje się w nowoczesne, loftowe oraz industrialne wnętrza. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | długość przewodu 150 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 55 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal |


by 