Florence D40 lampa wisząca 1xE27 czarna 108795
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca w formie lampionu z nylonowym kloszem w kolorze czarnym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | długość przewodu 190 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 50 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, nylon |


by 