Nira kinkiet 2xE14 czarny chrom MB3523-2-EBCN
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z kloszem wykonanym ze szklanych, dymionych szybek. Metalowa podstawa wykończona w kolorze czarnego chromu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 20,9 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12,2 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny chrom |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 