Piro lampa wisząca z pilotem 3xG9+LED czarna/złota MD3115-3-3BT
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kuli umieszczonym w metalowej klatce z wbudowanymi ledami. Oprawa wykończona w kolorze czarno-złotym. Możliwość regulowania wysokości. Pilot w zestawie z opcją ściemniania i zmiany barwy ledów.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 3,5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 33 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Długość x szerokość | 88,5 cm x 25 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały alabaster |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Lampa z pilotem | tak |


by 