Drops Wood E lampa wisząca 1xE27 czarna/złota 11177
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa wykonana z metalu w kolorze czarnym w połączeniu z elementami wykonanymi ze sklejki w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 16 cm |
| Wysokość | 216,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal, sklejka |


by 