Drops Wood A lampa wisząca 1xG9 czarna/jasne drewno 11173
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa wykonana ze szklanym kloszem. Oprawa wykończona z metalu w kolorze czarnym w połączeniu z elementami wykonanymi ze sklejki w kolorze naturalnego drewna. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się w nowoczesne i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 4 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 16 cm |
| Wysokość | 216,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + naturalne drewno |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, sklejka, szkło |


by 