Modena lampa wisząca 4xE27 mosiądz P04814BR
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z kloszami z alabastru, które dzięki swojej niepowtarzalnej strukturze, tworzą niezwykłe efekty świetlne, rozpraszając światło na całe pomieszczenie. Metalowe elementy w kolorze szczotkowanego mosiądzu dodają lampie nowoczesnego charakteru, a jednocześnie wprowadzają do wnętrza ciepły, przytulny nastrój. Lampa wisząca Modena to połączenie naturalnego piękna hiszpańskiego alabastru z subtelnym blaskiem szczotkowanego mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 57 cm |
| Wysokość | 137 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak (3 rurki 30 cm, 1 rurka 15 cm ) |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Osłona źródła światła | Inne |
| Materiał | metal, alabaster |


by 