Emerson lampa wisząca 1xLED/22W/CCT czarny 346710180
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach) może być bezstopniowo ustawiana. W tej oprawie można 3-stopniowo regulować jasność dotykiem. Dzięki innowacyjnej funkcji „Podnieś mnie” wysokość lampy można elastycznie regulować, aby optymalnie dopasować ją do swoich potrzeb. Specjalne oświetlenie góra-dół zapewnia równomierne oświetlenie pomieszczenia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 22W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie |
| Strumień świetlny | 2500 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Szerokość | 95 cm |
| Wysokość | 75-150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,9 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 