Graham lampa wisząca 8xLED/41,5W/CCT czarny 353010132
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 8 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Barwa światła (temperatura barwowa w kelwinach) może być bezstopniowo ustawiana za pomocą wbudowanego regulatora światła. Ostatnie wybrane ustawienie światła zostanie zapamiętane i użyte po ponownym włączeniu lampy. Dzięki innowacyjnej funkcji „Podnieś mnie” wysokość lampy można elastycznie regulować, aby optymalnie dopasować ją do swoich potrzeb. Specjalne oświetlenie góra-dół zapewnia równomierne oświetlenie pomieszczenia. Oprawa zawiera źródła światła, które można osobno włączać i wyłączać
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 7x4,5W + 1x10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie |
| Strumień świetlny | 3360 lm + 920 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Szerokość | 109 cm |
| Wysokość | 80-200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 